O   N Á S
Vážení návštěvníci a přátelé G+L clubu MÍŠA

Klub Míša existuje již více než 15 let jako jediné klubové zařízení pro gay a lesbičky nejen v Plzni
ale i v celém kraji. Provoz klubu zajišťuje občanské sdružení MÍŠA, které je řádně registrováno.

Cílem sdružení je sdružovat homosexuální minoritu obyvatel Plzně a okolí, umožnit těmto lidem možnost důstojného seznámení a zábavy, začlenit mladé lidi
do společnosti a pomoci jim překonat strach ze své orientace. K tomu právě slouží klubové zařízení Míša, kde se pořádají zábavné, kulturní a osvětové akce.

Přístup do klubového zařízení je otevřen všem a není ani podmínkou orientace k osobám stejného pohlaví.
V minulém roce došlo k řadám změn v interiéru, objevily se nové tváře za barem a věřte, že veškerá snaha nás všech, kteří se podílejí na provozu klubu je a vždycky bude spokojenost Vás návštěvníků. Určitě k tomu přivítáme vaše náměty a připomínky, které nám můžete zaslat e-mailem, napsat do vzkazů, nebo sdělit osobně při vaší návštěvě klubu.

V tomto roce chceme uspořádat mnohem více především sobotních akcí tak, abyste se mohli zabavit
i jinak a rádi se k nám vždycky vraceli.

Za občanské sdružení Míša
Jirka